Twój koszyk jest pusty
logo  
Logowanie:
Wyszukiwarka:
Menu
Pobierz cennik
format xls,format html
Bestselery

strona główna: NAUKI ŚCISŁE » EKONOMIA

ADMINISTRACYJNOPRAWNE RODZAJE RYZYKA W REALIZACJI INWESTYCJI STRATEGICZNYCH red. Maciej Rudnicki

ADMINISTRACYJNOPRAWNE RODZAJE RYZYKA W REALIZACJI INWESTYCJI STRATEGICZNYCH red. Maciej Rudnicki

producent::
KUL


brutto: 26.00 zł

            Publikacja  przygotowana pod redakcją prof. nadzw. dr. hab. Macieja Rudnickiego podejmuje obszary problematyki administracyjnoprawnej, niezmiernie istotnej z punktu widzenia rozwoju społeczno-gospodarczego państwa, która dotychczas była eksplorowana w sposób bardzo ograniczony lub niepełny. Podkreślić należy brak obecnie analogicznej pozycji monograficznej na rynku wydawniczym.
              (...) Publikacja prezentuje także niezwykle przekrojowe spojrzenie na zjawisko ryzyka administracyjnoprawnego w realizacji inwestycji strategicznych. (...) Autorzy bardzo trafnie podkreślają skalę i wagę następstw wynikających z występowania zjawiska ryzyka administracyjnoprawnego, w szczególności podczas realizacji inwestycji mających priorytetowe znaczenie dla prawidłowego funkcjonowania państwa, które obecnie są często wspierane z funduszy UE.
                (...) Niewątpliwym walorem tej publikacji są liczne uwagi de lege ferenda w zakresie sposobów ograniczania i eliminowania ryzyka administracyjnoprawnego w realizacji inwestycji strategicznych na płaszczyźnie tworzenia i stosowania prawa.
                                     Prof. zw. dr hab. Stanisław Wrzosek 


RODZAJ OKŁADKI

MIĘKKA

ROK WYDANIA

2012

STRON

262

Produkty powiązane:
nasze dane | regulamin | wysyłka i zwroty | PLIKI | formularz kontaktowy